novinky | čítárna | slovník | odkazy | tým | rss | guestbook
Nový Novější Starší Nejnovější Nejstarší
2005-05-13 23:41:10Noir Kamui

Cherry Ch: Vážně? No nemusí to být nutně ASanc, ale mohli by jsme se dát dohromady jestli chceš (když tak bych pro tebe i editoval). Už dlouho hledám nějakýho partnera na překlady – zajímavé, pokaždé se jedná o holku ^_^ Ale co se týče tvého Photoshopu – to ti na to nefungujou žádný sér. čísla? Nebo nevíš jak si je zjistit? Škoda že není TVŮJ mail v týmu – když tak se mi ozvi a domluvíme se nějak.

2005-05-13 22:02:10Cherry Ch

Noir Kamui: Ty...Slova "kdybych měl někoho, kdo si troufne na překlad" přede mnou raději neříkej...nebo se přihlásím a Bůh ví, že už jsem si toho na hřbet naložila dost, ale zájem o překlad čehokoliv teď mám-řeším menší problém s photoshopem(30-ti denní verze je holt 30-ti denní verze-ani o den více)
A nej manga? Tak třeba-Angel's share.

2005-05-13 19:04:37Noir Kamui

Caidel: To jo... neboj že bych prováděl názorovou prostituci ^_^ O odkladu jsem mluvil jen protože by toho po víkendu bylo víc…
Ninjer: To fakt myslíš vážně?! …Podívej se aspoň to týmu…
Zed: to dej raději tady na Caidela. Fantasy fakt neni můj obor. Kromě toho, ještě nikdy jsem neslyšel Caidela si něco takhle vychvalovat… začínám být taky zvědavej!
To mě tak napadá... prozraďte nám – co je vaše NEJ manga? (nemyslím jen tituly z této stránky)
Začínám: Angel sanctuary ^_^ - kdybych měl někoho kdo si troufne na překlad… už dávno bych se do toho pustil. Nebyl tady náhodou někdo kdo to chtěl zkusit? Co se stalo?

2005-05-13 17:25:17Caidel

z-e-d: Jóó, Battle Chasers!! Joe Madureira je bůh :)) Ta kresba mě fakt fascinuje.. taková kombinace mangy a americký školy je fantastická záležitost...
Nori Kamui: Jen nepovídej, že tě uzávěrky netrápí - zrovna tentokrát jsi loudil o odklad :-)) (dlužno dodat, že jsi rozhodně nebyl sám...)

2005-05-13 14:29:36Ninjer

Noir. Zas tolik toho není :) Ale teď dodělám jednu kratší, tak by to bylo fajn :) dej mi na sebe nějakej kontakt - mejl, msn, icq?

2005-05-12 22:23:15z-e-d

Noir Kamui : dík za typ, Record of Lodoss War zkusím a uvidíme

2005-05-12 22:21:50z-e-d

Jesus : vzpomněl jsem si na Battle Chasers, pokud ti nevadí, že je scénář i kresba od Američanů, ale jde o dost povedenou kopii manga stylu
Cherry Ch : komu se líbí MPD, doporučuji Psychometrer Eiji (i když na MPD nemá, je to slušný detektivní příběh, no abych řekl pravdu spíš se podobá Detektivu Conanovi, tím obě díla nesrážím, ale chválím, mimochodem pokračuje někdo v jeho překládání?)

2005-05-12 19:01:42Noir Kamui

Ninjer: ty překlady... kolik toho je? Pošli mi to, když tak se o to postarám, když bude čas (domluvíme se).
Fantasy: fantasy zrovna nemusim, ale jediný „klasický“ fantasy který jsem překousnul (a docela se mi i líbilo) bylo Record of Lodoss war. Ale velice se mi líbilo Escaflowne (jen tak částečně fantasy...)
A překládání: většinou překládám přes den a většinou překládám o víkendu. O nějaký uzávěrky se vůbec nestarám… překládám podle času a nálady (ale do dvou do rána jako saja – to by mě asi nebavilo ^_^). Je ale dobře že tyhle „uzávěrky“ vznikly – dřív to nebylo samozřejmostí když nás tady bylo míň…

2005-05-12 11:57:12Jesus

ad Předkladání: Přes týden většinou překládám večer, ale maximálně tak do deseti, o víkendu zase dopoledne tak od osmi do jedenácti. A když jsem unavený, což se stává často, tak prostě nepřekládám. Jinak mám zkušenost s tím že první překlad je většinou ten nejlepší, když se ho snažím potom ještě editovat, tak je to spíše ke škodě věci. Ale to mám stejné s jakýmkoliv psaním, ať je to manuál nebo povídka.

2005-05-12 11:52:32Jesus

ad Fantasy: nemusí to být zrovna draci, jestli jste byli na Pragoconu, tak něco ve stylu Dvanáctého království. Tam si sice nepamatuji na žádného draka, ale fantasy potvor tam bylo hodně. Vím že to co chci existuje, jen jsem zatím neměl štestí, většina toho na co jsem narazil bylo buď z "moderní" doby, nebo z japonské historie, nejblíž fantasy jsem se dostal u upírů (taktéž ze současnosti, nebo z japonské historie). A abych nezapoměl, tak také na ninji kombinované s čímkoliv z víše uvedeného.