novinky | čítárna | slovník | odkazy | tým
Velice rád uvítám zájemce o spolupráci na těchto stránkách.
Editor/překladatel
člověk který ovládá angličtinu a základní práci s nějakým grafickým programem (Photoshop, Illustrátor, Paint Shop Pro atd.) ve kterém by dokázal editovat naskenovanou mangu.
Recenzent
rád bych tyto stránky obohatil o recenze manga titulu. Pokud tedy nekdo z vás prečetl zajímavou mangu, a rád by na ní napsal recenzi pro MangaCesky, tak at mi dá vedet.

NOVINKY

<<<>>>

11.10.2003, 16:30 - Dr.Slump vstal z mrtvých, všechny jeho příznivce zvu k četbě jeho dalších dobrodružství: Dr.Slump 1/06a, Dr.Slump 1/06b.
Dale tu máme další dvě části druhé kapitoly Detectiva Conana: DConan 01/02c, DConan 01/02d. karak

15.9.2003 - Moc se omlouvám, trochu jsem se s Dr. Slumpem ukvapil. Je samozřejmě stále v plánu, jen nevím kdy bude dostupný na těchto stránkách ke stažení :c((. karak

7.9.2003 - Na scénu se opět vrací Dr. Slump. Tentokráte ho pro vás bude překládat RomanticMonster. Nové části budou ke stažení už během tohoto týdne.

Robin Mazel, který organizuje hromadné objednávání mangy a anime z Německa, aktualizoval svůj seznam. Ke stažení zde(má to 63kB). karak

13.8.2003 - No a teď zase opět trošku prázdninového Naruto čtení.. kapitola 20 a kapitola 21. caidel

31.7.2003 - Většinu srpna tu teď nebudu, takže část aktualizací bude váznout. Věřím, že to většině lidí nebude moc vadit, páč je tu spousta jiných zajímavých věcí, které se dají v létě dělat.
Užijte si zbytek prázdnit. karak