novinky | čítárna | slovník | odkazy | tým
Velice rád uvítám zájemce o spolupráci na těchto stránkách.
Editor/překladatel
člověk který ovládá angličtinu a základní práci s nějakým grafickým programem (Photoshop, Illustrátor, Paint Shop Pro atd.) ve kterém by dokázal editovat naskenovanou mangu.
Recenzent
rád bych tyto stránky obohatil o recenze manga titulu. Pokud tedy nekdo z vás prečetl zajímavou mangu, a rád by na ní napsal recenzi pro MangaCesky, tak at mi dá vedet.

NOVINKY

<<<>>>

7.5.2002, 23:20 - uff, tak jsem vesele updatoval Čítárnu a Novinky ve kterých vás informuji o novém dění na MangaČesky, abych vzápětí zjistil, že jsem doma zapomněl zbytek, obě mangy + galérku.
Abych si vás trochu uchlácholil mám tu další manga od našeho plodného překladatele RIKO-KUN a tou je celá první kapitola z mangy BLAME. Takže pokud jsem se opět nesek, tak už vše funguje jak má včetně DEKADENSU :c)). karak

7.5.2002 - musím opravit svou chybu při záměně názvů "FOG" a "Když padne mlha", to druhé je správný název této shoujo mangy.
RIKO-KUN se pustil do další mangy a tou je DEKADENSU, v čítárně je už dostupných 11 stran této manga.
Máme tu také dlouho očekáváne pokračování SHIN-NO-SHIN, je zde 5 nových stran a každý den přibude další :x)). karak

29.4.2002 - mám pro vás dvě zprávy, jednu horší a jednu dobrou. Začnu tou horší, díky malému nedopatření nemám další stránky SHIN-NO-SHIN, tím se omlouvám fanouškům této manga. Nezoufejte, během příštího týdne bude opět vše v pořádku.
A ta dobrá, pokud je tu nějaká manga fanynka, tak se může vrhnout na FOG první SHOUJO, zveřejněné na mangačesky. A ani tento případ není vyjímka a novou mangu nám přináší nový člen RIKO-KUN. karak

27.4.2002 - tak jsem ten nápor kritiky na technickou stránku webu (obsahově to je samo sebou bez chyby :c) už psychicky nevydržel a tak jste svědky mého pokusu o odstranění všech těchto vrásek. Snad se mi to povedlo aspoň z větší části.
Ovšem to není vše, jsou tu i jiné změny, jako první přírůstek mezi tapety na plochu v počtu 7 obrázků No Surface Moon v rozlišení 1024*768, které jsem dostal od SAREVOKa. karak

25.4.2002 - téměř 2 týdny jsem nic nenapsal do novinek, ale nemyslete si, že nepracujeme na rozšiřování obsahu stránek. K největším událostem posledních dnů patří rozšíření týmu MangaČesky o dalšího člena jímž je SHIGOR a sním přichází i nová manga SHIN-NO-SHIN. Takže vzhůru do čítárny :c)). karak