novinky | čítárna | slovník | odkazy | tým
Velice rád uvítám zájemce o spolupráci na těchto stránkách.
Editor/překladatel
člověk který ovládá angličtinu a základní práci s nějakým grafickým programem (Photoshop, Illustrátor, Paint Shop Pro atd.) ve kterém by dokázal editovat naskenovanou mangu.
Recenzent
rád bych tyto stránky obohatil o recenze manga titulu. Pokud tedy nekdo z vás prečetl zajímavou mangu, a rád by na ní napsal recenzi pro MangaCesky, tak at mi dá vedet.

NOVINKY

<<<>>>

1.12.2002 - Dnes jsem konečně po dlouhých odkladech spustil, již tředí a od základu jinou verzi enginu stránek Mangačesky. Pevně věřím že se vám budou změny líbit. Toto přání se bohužel zatím týká pouze uživatelů prohlížeče IExploreru 5 a výše, jiné prohlížeče si s mým výtvorem moc nerozumějí. Doufám že se mi později povede upravit stránky ještě aspoň pro uživatele Mozilly.

Rád bych upozornil na několik málo změn v Japonsko/Českém slovníčku. Jedna dobrá duše jménem Fujisaki mě upozornila na některé chyby. Týká se to hlavně výrazu HENTAI, upřesnil mi také rozdíl mezi SHOUJO a SHOJO, chybka se také nevyhnula slůvku NIPPON a nakonec tu je i něco nového COMIKE.

Jistě nikomu neuniklo, že se stránkymi Mangačesky není něco v pořádku, vinu na tom měl můj poskytovatel freewebhostu, kterému se povedlo přijít o naše) data na svých serverech. Proto tu mohou být malé problémy s jednotlivými manga galeriemi. Tudíž prosím o trpělivost. karak

8.10.2002 - Přidáno několik stran Dr.Slump_01_05. karak

7.10.2002 - Přidáno 7 stran Angel Sanctuary - kapitola 2.. karak

6.10.2002 - Je tu několik nových stránek I''S - kapitola 2.. karak

3.10.2002 - Problémy vyřešeny = větší aktualizace TLT + Naruto 1_7. A asi začnu s tím Edenem :-). caidel