novinky | čítárna | slovník | odkazy | tým | rss | guestbook
Nový Novější Starší Nejnovější Nejstarší
2004-10-04 21:42:49Jimi

to all: Poraďte dobrý způsob jak sehnat mangy v angličtině, pokud možno celý serie. Koukal jsem se na anime hubech v dc i na torrentu, ale na nic jsem nenarazil. Poradí někdo? Třeba i odkud čerpáte vy.

sim: pokud bys byl ochotnej dělat editora, tak by to bylo supr, já mám chuť se do čeho vrtnout, angličtina mi jde, no problem, teď je otázka jak si na tom ty s grafikou ;-)

2004-10-04 19:22:04Noir Kamui

Teda Caideli... to bys bejval neřek že se během jednoho dne najdou dva editoři co, já se Simonovi už ozval, uvidíme co se dá dělat. A ThonoAi.... to teda nechám na tobě, ale kdyby k tý editaci od thona opravdu došlo tak se stejně určitě spojíme.
ps: I''s kapitol je přeloženejch dost, kdyby se teda někdo chtěl ještě přidat, sem s nim ^_^

2004-10-04 17:40:31Robin_SnnS

Čtvrtá kapitola Conana, by mohla být v druhé půlce měsíce, možná i dřív, podle toho jak vyjde čas a taky to vypadá, že je tam taky míň textu. Jinak během víkendu jsem dokončil čištění a přeloženo mám cirka 21/2 stránky z 18. Takže jedeme dál...

2004-10-04 16:45:00SimoNtpf

... jeste jsem chtel neco ... chvalim preklady serie Love Hina ... a uz aby byla nejaka ta dalsi kapitolka ... jsem napnutej jak struna

2004-10-04 16:42:05SimoNtpf

tak koukam, ze je tu zajem o nekoho, kdo by delal editaci ... takze se hlasim ... pokud mate nekdo neco rozpracovaneho, muzete mi poslat prvni txt s prekladem na , podrobnosti muzeme domluvit mailem

2004-10-04 16:06:37Jimi

caidel: Tak jak s těmi I's? Mám je poslat nebo je tu nechceš mít? Jo a bráchu i mě celkem zajímá, jak to vypadá s dalšími díly Naruta... uznávám, že to nejnapínavější už máme za sebou, ale ta soutěž taky vypadá zajímavě.

thonoAI: Buď začni dělat I's, nebo pokud chceš můžeme něco udělat spolu. Já bych psal překlady v txt nebo ve wordu a ty by si to doplňoval do obrázků, co říkáš? Jakou mangu je mi celkem jedno, máš-li návrh, tak navrhni.

Trpaslík: Není zač, překládám anime Love Hina a manga se od toho dost liší, přesto je pěkné vidět, že vy to překládáte opravdu inteligentně a čitelně a věřím, že se nad tím občas dost zapotíte. Jen zkuste místy ubrat vulgarit ;-)

Saja: Tak spoilerky tu děláš, jo? Už se na ty další kapitoly moc těším a chválím to, že chcete být aktivnější. Jen si tu angličtinu procvičte ^_^

Robin: Kdy se můžeme těšit na dalšího Conana?

2004-10-04 14:10:16Noir Kamui

Teda, thonoAi – na tebe sme jen čekali ^_^
Jestli se tada ujmeš I‘‘Ska… u Ai Yori Aoshi mám už přeloženou první kapitolu a tak bych asi zas hledal neznalce AJ se zájmem o editaci. První kapitolu pošlu večer Caidelovi aby ji teda zveřejnil – aby si toho někdo všimnul, a jestli se brzo nikdo neozve… asi to začnu editovat sám – co posledně řek Caidel o těch línejch TXTček a přenechávání nekreativní práce… docela sem dostal špatný svědomí ^_^. Jak je ale vidět se čas od času někdo najde bez znalostí jazyka a se zájmem pomoct, proto čekám jestli se pro AYA někdo ozve, ale jestli ne tak se o to asi nějak postarám ^_^

ps: jestli teda najdu dobrej způsob pro zasílání kapitol… stojí Caidel o totanem přeložený kapitoly 1x Mahoromatic a 6x Chobits?

2004-10-04 13:04:39Trpaslík

Tak koukám, že to každej překládáme jinak, já osobně trojfázově. Nejdřív vymažu text (což je za chvilku), pak si vytisknu originál a překládám cestou z/do práce a když je volno. Až je to všechno na papiře, tak si sednu a hodím to do obrázků.
Btw, Jimi, díky za pochvalu. Každý, kdo překládá, ví, jak to pomáhá :-)

2004-10-04 12:52:20Saja

V průběhu týdne (asi středa 6.10.) by mohly být uploadované kapitoly LH 17 a 18. Editace je skoro hotová, zítra začne opravování..
Pro někoho, kdo to ještě nečetl, malá upoutávka :
Kapitola 17 - Jak asi dopadla zkouška ? Prošla Naru ? Přeci jen byla nejlepší v národním kole.. A co Keitaro ? Zničila mu tragická zpráva od Naru jeho šance na dobře napsaný test ?
Kapitola 18 - Po náročné dřině je zapotřebí malý odpočinek.. A co takhle malý výlet ? Samozřejmě, že každý sám..

2004-10-04 10:05:52Caidel

ThonoAI: Pošli mi maila, nějak se na tý I''s domluvíme... (můžu ti to někam sdílnout nebo poslat.. aspoň část..)