Pokud víte o nějakém zajímavém manga odkazu se kterým by jste se rádi podělily, napište mi o něm. Dekuji.

ODKAZY

mangaka

AKEMI TAKADA .JAP, .ENG/ITAL - Moje oblíbená kreslířka i přez skutečnost, že u většiny jejích obrázku se mi nelíbí jejich obsah, jsou na můj chlapskej vkus až moc shoujo, ale obdivuji její techniku práce s pastely. Chara-design: Arupenrooze, Kimagure Orange Road.

manga

ULTIMATE MANGA GUIDE.ENG - na těchto stránkách najdete nejobsáhlejší seznam manga, mangaka a manga časopisů jaký jsem na netu našel (pokud víte o lepším neváhejte a pochlubte se mi). U některých titulů je i krátký popis.

MANGA TOP TEN.ENG zde najdete žebříčky nejprodávanějších manga v Japonsku v letech 1992 až 2001.

WANEKO.PL - polské manga nakladatelství. Zaujala mě edice "Jak powstaje manga" (Jak se kreslí manga)

TOTAN.CZ - toto je další stránka podobného zaměření, jako MangaČesky, navíc se zde specializují i na titulky k anime např. Hellsing Azumanga, GITS:SAC, Love Hina a určitě přibudou i další. Co se mangy týče, můžete si zde přečíst CHOBITS.

anime

MANGA.CZ - Je to nejlepší informační web zaměřený na anime u nás. Najdete zde spoustu recenzí a informací o novinkách na anime scéně. Bohužel navzdory názvu stránek, jsou zde informace o manga jako takové jen ojedinělé. Součástí stránek je i diskuzní fórum, kde si můžete popovídat s jinými fanoušky anime a manga.

z jiného soudku

NYX.CZ- velice dobře naprogramovaný diskuzní server s rozdělením do mnoha tématických bloku včetně diskuzí o manga a anime. Možná že se tam potkáme :c)).

Zpět nahoru

mangačesky 7.4.2002 / webmaster - karak mcz 3.0